Vítejte!

Moderní minipivovar s restaurací a bezbariérovým přístupem v srdci Radotína. Součástí restaurace je bowling a zahrádka s vjezdem pro cyklisty. Na čepu najdete piva vyrobená v našem pivovaru, příjemné posezení u dobrého jídla i kvalitní vína.

Rádi Vám zajistíme rodinné oslavy, svatby nebo firemní setkání.

Pondělí 11:00 – 22:00

Úterý 11:00 – 23:00

Středa 11:00 – 23:00

Čtvrtek 11:00 – 23:00

Pátek 11:00 – 23:00

Sobota 11:00 – 23:00

Neděle 11:00 – 22:00

První radotínský vzájemný pivovar

Dnes na pípě

11° HORYMÍR

SVĚTLÝ LEŽÁK – SPODNĚ KVAŠENÉ PIVO ČESKÉHO TYPU, UVAŘENÉ TRADIČNÍ TECHNOLOGIÍ NA DVA RMUTY. VAŘENO ZE ČTYŘ DRUHŮ SLADU A CHMELENÉ ČESKÝMI ODRŮDAMI – ŽATECKÝ POLORANÝ ČERVEŇÁK A PREMIANT. VYZNAČUJE SE ZLATAVOU BARVOU, PLNOU CHUTÍ A VÝRAZNOU HOŘKOSTÍ. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 4,5 OBJ.%.

13° HORYMÍR

SVĚTLÉ, SILNÉ PIVO – SPODNĚ KVAŠENÉ, VAŘENO Z PĚTI SLADŮ A CHMELENÉ ČESKÝMI ODRŮDAMI – ŽATECKÝ POLORANÝ ČERVEŇÁK A PREMIANT. TOTO NAŠE PIVO MÁ HARMONIZUJÍCÍ HOŘKOST A SLUŠNOU PITELNOST. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 5,0 OBJ.%.

10° ALE IBIŠEK

LEHKÝ ALE S PŘÍDAVKEM KVĚTŮ IBIŠKU, KTERÉ PIVU PROPŮJČUJÍ RŮŽOVOU BARVU A OSVĚŽUJÍCÍ KYSELOST. V KOMBINACI S AMERICKÝM CHMELE CITRA, KTERÝ DODÁVÁ CITRUSOVÉ AROMATA, VZNIKLO IDEÁLNÍ PIVO NA TEPLÉ LETNÍ VEČERY. OBSAH ALK.: 3,5 OBJ %.

14° SVATOMARTINSKÝ SPECIÁL

POLOTMAVÉ, SPODNĚ KVAŠENÉ ,SILNÉ PIVO. VAŘENO Z PĚTI SLADŮ A CHMELENÉ ČESKÝMI ODRŮDAMI: HARMONIE A ŽATECKY POLORANÝ ČERVEŇÁK. PIVO MÁ JANTAROVOU AŽ GRANÁTOVOU BARVU, V CHUTI KARAMELOVÉ TÓNY, SLUŠNÁ ŘÍZ A VELMI PŘÍJEMNU HOŘKOST. OBSAH ALK.: 5,2 OBJ% , HOŘKOST 29 j.IBU

OCENĚNO TŘETÍ MÍSTEM NA XXXII. MEZINÁRODNÍM PIVNÍM FESTIVALU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH V KATEGORII SILNÉ POLOTMAVÉ PIVO Z MINIPIVOVARU.

14° IPA RAKAU

SILNÉ, SVĚTLÉ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ PIVO. VAŘENO ZE ČTYŘ DRUHŮ SLADŮ. PRO CHMELOVAR I STUDENÉ CHMELENÍ BYL POUŽIT NOVOZÉLANDSKÝ CHMEL – RAKAU, PO KTERÉM MÁ TATO IPA VÝRAZNOU HOŘKOST A CITRUSOVOU CHUŤ I VŮNI, VE KTERÉ PŘEVLÁDAJÍ TÓNY MERUŇKY. OBS. ALK.: 5,3 OBJ.%, HOŘKOST: 50 j.IBU