Vítejte!

Moderní minipivovar s restaurací a bezbariérovým přístupem v srdci Radotína. Součástí restaurace je bowling a zahrádka s vjezdem pro cyklisty. Na čepu najdete piva vyrobená v našem pivovaru, příjemné posezení u dobrého jídla i kvalitní vína.

Rádi Vám zajistíme rodinné oslavy, svatby nebo firemní setkání.

Výdejové okénko otevřeno každý den v týdnu:

11:00 – 19:00 prodej piva

11:00 – 17:00 kuchyně

19. 2. NOVÉ PIVO – 17° STRONG ALE

20. – 21.2. SPECIÁLNÍ NABÍDKA – VEPŘOVÝ BŮČEK S KOSTÍ

První radotínský vzájemný pivovar

Dnes na pípě

11° HORYMÍR

SVĚTLÝ LEŽÁK – SPODNĚ KVAŠENÉ PIVO ČESKÉHO TYPU, UVAŘENÉ TRADIČNÍ TECHNOLOGIÍ NA DVA RMUTY. VAŘENO ZE ČTYŘ DRUHŮ SLADU A CHMELENÉ ČESKÝMI ODRŮDAMI – ŽATECKÝ POLORANÝ ČERVEŇÁK A PREMIANT. VYZNAČUJE SE ZLATAVOU BARVOU, PLNOU CHUTÍ A VÝRAZNOU HOŘKOSTÍ. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 4,5 OBJ.%.

13° HORYMÍR

SVĚTLÉ SILNÉ PIVO – SPODNĚ KVAŠENÉ, VAŘENO Z PĚTI SLADŮ A CHMELENÉ ČESKÝMI ODRŮDAMI – ŽATECKÝ POLORANÝ ČERVEŇÁK A PREMIANT. TOTO NAŠE PIVO MÁ HARMONIZUJÍCÍ HOŘKOST A SLUŠNOU PITELNOST. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 5,0 OBJ.%.

16° BOCK (HORYMÍR)

POLOTMAVÉ, SILNÉ, SPODNĚ KVAŠENÉ PIVO. SKLADBA PĚTI SLADŮ DÁVÁ PIVU VÝRAZNÉ SLADOVÉ TĚLO S KARAMELOVO-MEDOVOU DOCHUTÍ. HOŘKOST DODÁVÁ CHMEL – MAGNUM. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 6,5 OBJ%.

17° STRONG ALE (HORYMÍR)

SVĚTLÉ, SILNÉ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ PIVO. ZLATAVOU BARVU MU DODÁVAJÍ TŘI DRUHY SLADŮ. HOŘKOST A VŮNI MU DODÁVÁ SKLADBA DVOU CHMELŮ – CASCADE A MOST. VE VŮNI UCÍTÍTE KVĚTINY A V CHUTI BROSKEV A CITRUSY. NÁŠ STRONG MÁ SÍLU VE SVÉ PITELNOSTI. OBSAH ALK.: 6,3 OBJ.%