Vítejte!

Moderní minipivovar s restaurací a bezbariérovým přístupem v srdci Radotína. Součástí restaurace je bowling a zahrádka s vjezdem pro cyklisty. Na čepu najdete piva vyrobená v našem pivovaru, příjemné posezení u dobrého jídla i kvalitní vína.

Rádi Vám zajistíme rodinné oslavy, svatby nebo firemní setkání.

Výdejové okénko otevřeno každý den v týdnu:

11:00 – 19:00 prodej piva

11:00 – 17:00 kuchyně

7. 5. NOVÉ PIVO – 11° PŠENIC

8. – 9. 5. KŘTĚNÍ VENKOVNÍHO BARU

První radotínský vzájemný pivovar

Dnes na pípě

11° HORYMÍR

SVĚTLÝ LEŽÁK – SPODNĚ KVAŠENÉ PIVO ČESKÉHO TYPU, UVAŘENÉ TRADIČNÍ TECHNOLOGIÍ NA DVA RMUTY. VAŘENO ZE ČTYŘ DRUHŮ SLADU A CHMELENÉ ČESKÝMI ODRŮDAMI – ŽATECKÝ POLORANÝ ČERVEŇÁK A PREMIANT. VYZNAČUJE SE ZLATAVOU BARVOU, PLNOU CHUTÍ A VÝRAZNOU HOŘKOSTÍ. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 4,5 OBJ.%.

13° HORYMÍR

SVĚTLÉ SILNÉ PIVO – SPODNĚ KVAŠENÉ, VAŘENO Z PĚTI SLADŮ A CHMELENÉ ČESKÝMI ODRŮDAMI – ŽATECKÝ POLORANÝ ČERVEŇÁK A PREMIANT. TOTO NAŠE PIVO MÁ HARMONIZUJÍCÍ HOŘKOST A SLUŠNOU PITELNOST. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 5,0 OBJ.%.

14° IIPA (IPA NO.2)

SILNÉ SVĚTLÉ SVRCHNĚ KVAŠENÉ PIVO. VAŘENO ZE TŘI DRUHŮ SLADŮ. PRO CHMELOVAR I STUDENÉ CHMELENÍ BYLA POUŽITA SMĚS CHMELŮ – CASCADE A MANDARINA. TATO NAŠE IPA SE VYZNAČUJE ZLATAVOU BARVOU, PŘÍJMENOU HOŘKOSTÍ A VÝRAZNOU VŮNÍ PO CITRUSECH A KVĚTINÁCH. OBSAH ALK.: 5,2 OBJ%.

11° BLONĎÁČEK (PŠENICE)

11° BLONĎÁČEK (PŠENICE)

SVĚTLÉ, PLNÉ, PŠENIČNÉ PIVO. NAŠE PRVNÍ PŠENIČNÉ PIVO BYLO UVAŘENO Z NĚMECKÝCH SLADŮ. JEMNOU HOŘKOST DODÁVÁ NĚMĚCKÝ CHMEL – PERLE. POUŽITY BAVORSKÉ KVASNICE. PIVO MÁ VELMI SVĚTLOU BARVU, JEMNOU HOŘKOST, VE VŮNI UCÍTÍTE JEMNÉ TÓNY HŘEBÍČKU A BANÁNU. NEFILTROVÁNO A NEPASTERIZOVÁNO. OBS. ALK.: 4,6%