Vítejte!

Moderní minipivovar s restaurací a bezbariérovým přístupem v srdci Radotína. Součástí restaurace je bowling a zahrádka s vjezdem pro cyklisty. Na čepu najdete piva vyrobená v našem pivovaru, příjemné posezení u dobrého jídla i kvalitní vína.

Rádi Vám zajistíme rodinné oslavy, svatby nebo firemní setkání.

Výdejové okénko otevřeno každý den v týdnu:

11:00 – 19:00 prodej piva

11:00 – 17:00 kuchyně

Nový pivní speciál – 12° ZAJÍČKŮV VÍDEŇSKÝ LEŽÁK

17.4. – 18.4. LÍČKA

První radotínský vzájemný pivovar

BYLO U NÁS UVAŘENO

11° HORYMÍR

SVĚTLÝ LEŽÁK – SPODNĚ KVAŠENÉ PIVO ČESKÉHO TYPU, UVAŘENÉ TRADIČNÍ TECHNOLOGIÍ NA DVA RMUTY. VAŘENO ZE ČTYŘ DRUHŮ SLADU A CHMELENÉ ČESKÝMI ODRŮDAMI – ŽATECKÝ POLORANÝ ČERVEŇÁK A PREMIANT. VYZNAČUJE SE ZLATAVOU BARVOU, PLNOU CHUTÍ A VÝRAZNOU HOŘKOSTÍ. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 4,5 OBJ.%.

13° HORYMÍR

SVĚTLÉ, SILNÉ PIVO – SPODNĚ KVAŠENÉ, VAŘENO Z PĚTI SLADŮ A CHMELENÉ ČESKÝMI ODRŮDAMI – ŽATECKÝ POLORANÝ ČERVEŇÁK A PREMIANT. TOTO NAŠE PIVO MÁ HARMONIZUJÍCÍ HOŘKOST A SLUŠNOU PITELNOST. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 5,0 OBJ.%.

14° IPA (HORYMÍR)

SVĚTLÉ, SILNÉ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ PIVO. VAŘENO ZE DVOU DRUHŮ SLADŮ, HOŘKOST DODÁVÁ SMĚS CHMELŮ – CASCADE, MOST, MAGNUM. NAŠE IPA SE VYZNAČUJE SILNĚJŠÍ HOŘKOSTÍ, SVĚTLOU BARVOU A VÝRAZNOU VŮNÍ PO KVĚTINÁCH A CITRUSOVÝCH PLODECH. OBSAH ALK.: 5,2 OBJ%.


15° STOUT (HORYMÍR)

TMAVÉ, SILNÉ PIVO – SPODNĚ KVAŠENÉ, VAŘENO ZE SEDMI DRUHŮ SLADŮ, CHELENÉ ČESKÝMI ODRŮDAMI – HARMONIE A PREMIANT. VELMI TMAVÉ PIVO. ČOKOLÁDOVO-KÁVOVÁ VŮNĚ PŘECHÁZEJÍCÍ DO CHUTI SE STŘEDNÍ HOŘKOSTÍ. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 5,2 OBJ. %.

12° SINGLE PALE ALE

SVĚTLÉ, SILNÉ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ PIVO, KTERÉ JSME PRO VÁS UVAŘILI Z JEDNOHO SLADU |(PALE ALE) A POUŽILI JEDEN DRUH SLADU (MOST). VYZNAČUJE SE SVĚTLOU BARVOU, PŘÍJEMNÝM ŘÍZEM A HOŘKOSTÍ, VE VŮNI I CHUTI POCÍTÍTE OVOCNÉ TÓNY. OBSAH ALK.: 4,8 OBJ%.

14° SVATOMARTINSKÝ SPECIÁL

POLOTMAVÉ, SPODNĚ KVAŠENÉ ,SILNÉ PIVO. VAŘENO Z PĚTI SLADŮ A CHMELENÉ ČESKÝMI ODRŮDAMI: HARMONIE A ŽATECKY POLORANÝ ČERVEŇÁK. PIVO MÁ JANTAROVOU AŽ GRANÁTOVOU BARVU, V CHUTI KARAMELOVÉ TÓNY, SLUŠNÁ ŘÍZ A VELMI PŘÍJEMNU HOŘKOST. OBSAH ALK.: 5,2 OBJ%.

16° BOCK (HORYMÍR)

POLOTMAVÉ, SILNÉ, SPODNĚ KVAŠENÉ PIVO. SKLADBA PĚTI SLADŮ DÁVÁ PIVU VÝRAZNÉ SLADOVÉ TĚLO S KARAMELOVO-MEDOVOU DOCHUTÍ. HOŘKOST DODÁVÁ CHMEL – MAGNUM. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 6,5 OBJ%.

17° STRONG ALE (HORYMÍR)

SVĚTLÉ, SILNÉ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ PIVO. ZLATAVOU BARVU MU DODÁVAJÍ TŘI DRUHY SLADŮ. HOŘKOST A VŮNI MU DODÁVÁ SKLADBA DVOU CHMELŮ – CASCADE A MOST. VE VŮNI UCÍTÍTE KVĚTINY A V CHUTI BROSKEV A CITRUSY. NÁŠ STRONG MÁ SÍLU VE SVÉ PITELNOSTI. OBSAH ALK.: 6,3 OBJ.%

12° SINGLE APA (HORYMÍR)

SVĚTLÉ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ, PLNÉ PIVO. PLNÉ TĚLO PIVO DODÁVÁ SKLADBA DVOU SLADŮ. PŘÍJEMNOU, JEMNOU CHUŤ A VŮNI PO ŠALVĚJI NAŠÍ APĚ DODÁVÁ AMERICKÝ CHMEL PEKKO. STEJNÝ CHMEL BYL POUŽIT TAKÉ NA STUDENÉ CHMELENÍ. OBSAH ALK.: 4,8 OBJ.%

12° ZAJÍČKŮV LEŽÁK (HORYMÍR)

POLOTMAVÝ LEŽÁK VÍDEŇSKÉHO TYPU. TOTO SPODNĚ KVAŠENÉ PIVO JANTAROVÉ BARVY MÁ VÝRAZNÉ SLADOVÉ TĚLO. HOŘKOST DODÁVÁ NĚMECKÝ CHMEL PERLE. OBSAH ALK.: 5,0 OBJ.%