Vítejte!

Moderní minipivovar s restaurací a bezbariérovým přístupem v srdci Radotína. Součástí restaurace je bowling a zahrádka s vjezdem pro cyklisty. Na čepu najdete piva vyrobená v našem pivovaru, příjemné posezení u dobrého jídla i kvalitní vína.

Rádi Vám zajistíme rodinné oslavy, svatby nebo firemní setkání.

Pondělí 11:00 – 22:00

Úterý 11:00 – 23:00

Středa 11:00 – 23:00

Čtvrtek 11:00 – 23:00

Pátek 11:00 – 23:00

Sobota 11:00 – 23:00

Neděle 11:00 – 22:00

První radotínský vzájemný pivovar

Dnes na pípě

11° HORYMÍR

SVĚTLÝ LEŽÁK – SPODNĚ KVAŠENÉ PIVO ČESKÉHO TYPU, UVAŘENÉ TRADIČNÍ TECHNOLOGIÍ NA DVA RMUTY. VAŘENO ZE ČTYŘ DRUHŮ SLADU A CHMELENÉ ČESKÝMI ODRŮDAMI – ŽATECKÝ POLORANÝ ČERVEŇÁK A PREMIANT. VYZNAČUJE SE ZLATAVOU BARVOU, PLNOU CHUTÍ A VÝRAZNOU HOŘKOSTÍ. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 4,5 OBJ.%.

13° HORYMÍR

SVĚTLÉ, SILNÉ PIVO – SPODNĚ KVAŠENÉ, VAŘENO Z PĚTI SLADŮ A CHMELENÉ ČESKÝMI ODRŮDAMI – ŽATECKÝ POLORANÝ ČERVEŇÁK A PREMIANT. TOTO NAŠE PIVO MÁ HARMONIZUJÍCÍ HOŘKOST A SLUŠNOU PITELNOST. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 5,0 OBJ.%.

CYKLO 9° – BOHEMIAN BITTER LIGHT ALE

SVĚTLÉ, SVRCHNĚ KVAŠENÉ PIVO. DÍKY SKLADBĚ TŘÍ DRUHŮ SLADŮ MÁ PIVO ZLATAVOU BARVU. POUŽITÝ CHMEL CASCADE DODÁVÁ TOMUTO NAŠEMU PIVU KVĚTINOVÉ A CITRUSOVÉ AROMA. PIVO MÁ VYSOKÝ ŘÍZ A NADPRŮMĚRNOU PITELNOST. OBS. ALK.: 3,2 OBJ%.

10° ALE IBIŠEK

LEHKÝ ALE S PŘÍDAVKEM KVĚTŮ IBIŠKU, KTERÉ PIVU PROPŮJČUJÍ RŮŽOVOU BARVU A OSVĚŽUJÍCÍ KYSELOST. V KOMBINACI S AMERICKÝM CHMELE CITRA, KTERÝ DODÁVÁ CITRUSOVÉ AROMATA, VZNIKLO IDEÁLNÍ PIVO NA TEPLÉ LETNÍ VEČERY. OBSAH ALK.: 3,5 OBJ %.

11° HORYMÍR ZELENÝ CHMEL – NA ČEPU OD 29. 9.

ZELENÝM CHMELEM – JEDENÁCKA, KTEROU U NÁS NEZNÁTE – HOŘČÍ A SVĚŽEJŠÍ. JEDENÁCKU JSME OBOHATILI BĚHEM VAŘENÍ ČERSTVÝM ZELENÝM CHMELEM (ŠIŠTIČKAMI) – ŽATECKÉHO POLORANÉHO ČERVEŇÁKA. VYZNAČUJE SE ZLATAVOU BARVOU, PLNOU CHUTÍ A JEŠTĚ VÝRAZNĚJŠÍ HOŘKOSTÍ. NEFILTROVÁNO, NEPASTEROVÁNO. OBSAH ALK.: 4,5 OBJ.%.